درباره ما

گروه مواد غذایی امتیاز وابسته به هلدینگ سرمایه گذاری امتیاز در راستای تامین و توزیع محصولات غذایی ، کشاورزی و کالاهای اساسی به پشتوانه تجربه و دانش لازم در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد.
گروه مواد غذایی امتیاز با توسعه و تکمیل سبد محصولات کالای خود ، نسبت به تولید ، واردات و عرضه کالاهای اساسی همچون برنج ، گوشت ، چای ، روغن ، نهادهای دامی و ... اقدام نموده است.
امید است با ارائه محصولات با کیفیت ، خدمات شایسته ، اعتماد مشتریان و بهره مندی از تیمی مجرب و حرفه ای بتوانیم به سوی افقی روشن گام برداریم.

هلدینگ سرمایه گذاری

گروه مواد غذایی امتیاز وابسته به هلدینگ سرمایه گذاری امتیاز با هدف تامین و توزیع محصولات غذایی ، کشاورزی و کالاهای اساسی به پشتوانه تجربه و دانش لازم در این زمینه فعالیت خود را آغاز کرده است . گروه مواد غذایی امتیاز با هدف توسعه و تکمیل سبد محصولات کالای خود ، اقدام به تولید ، واردات و عرضه کالاهای اساسی همچون برنج ، گوشت ، چای ، روغن نهادهای دامی و ... نموده است .

اهداف ، استراتژی و باورهای گروه غذایی امتیاز

  • افزایش سهم بازار داخلی با تکیه بر مشتری مداری و ارائه محصولات با کیفیت
  • ورود به بازارهای صادراتی با تمرکز بر کشورهای همسایه
  • افزایش بهره وری ، اشتغال زایی ، توسعه ساختارهای بازرگانی و تجارت مبتنی بر نیاز بازار و مردم
  • بهره‌مندی از روشهای مدیریت ریسک و استفاده مناسب از فرصتهای بازار
  • ایجاد رابطه ماندگار با مشتریان و همکاران بر اساس ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی
  • بر این باوریم که دستیابی به " برندی محبوب " همواره بر اساس ارائه بهترین محصولات و خدمات میسر بوده  و بهره وری از نظرات مشتریان عزیز و وفادار سرلوحه فعالیت و کوشش این مجموعه خواهد بود.
گروه مواد غذایی امتیاز
گروه مواد غذایی امتیاز

گروه مواد غذایی امتیاز وابسته به هلدینگ سرمایه گذاری امتیاز با هدف تامین و توزیع محصولات غذایی، کشاورزی و کالاهای اساسی به پشتوانه تجربه و دانش لازم  ، اقدام به تولید ، واردات و عرضه کالاهای اساسی همچون برنج ، گوشت ، چای ، روغن نهادهای دامی و ... نموده است.

با ما در ارتباط باشید

- نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، کوچه پروین، پلاک ۴۶، طبقه سوم
- تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۰۱۸۵۱۸

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد هلدینگ سرمایه گذاری امتیاز محفوظ است.