واحد ها

گروه مواد غذایی امتیاز وابسته به هلدینگ سرمایه گذاری امتیاز در راستای تامین و توزیع محصولات غذایی ، کشاورزی و کالاهای اساسی به پشتوانه تجربه و دانش لازم در این زمینه مشغول به فعالیت می باشد.
گروه مواد غذایی امتیاز با توسعه و تکمیل سبد محصولات کالای خود ، نسبت به تولید ، واردات و عرضه کالاهای اساسی همچون برنج ، گوشت ، چای ، روغن ، نهادهای دامی و ... اقدام نموده است.
امید است با ارائه محصولات با کیفیت ، خدمات شایسته ، اعتماد مشتریان و بهره مندی از تیمی مجرب و حرفه ای بتوانیم به سوی افقی روشن گام برداریم.

واحد کنترل کیفیت و آزمایشگاه

با توجه به اهمیت مواد غذایی و توجه به نوع محصولات اعم از روش تولید و ...، در واحد آزمایشگاه گروه مواد غذای امتیاز قبل از تهیه و بسته بندی محصولات کیفیت محصول به دقت مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرد.

واحد فرآوری و بسته‌بندی

بعد از تایید واحد کنترل کیفیت، محصول با رعایت اصول بهداشتی و با استفاده از دستگاه‌ها و تجهیزات مخصوص، بسته‌بندی و آماده عرضه می‌شود و محصولی با کیفیتی ممتاز برای عرضه آماده می‌گردد.

گروه مواد غذایی امتیاز
گروه مواد غذایی امتیاز

گروه مواد غذایی امتیاز وابسته به هلدینگ سرمایه گذاری امتیاز با هدف تامین و توزیع محصولات غذایی، کشاورزی و کالاهای اساسی به پشتوانه تجربه و دانش لازم  ، اقدام به تولید ، واردات و عرضه کالاهای اساسی همچون برنج ، گوشت ، چای ، روغن نهادهای دامی و ... نموده است.

با ما در ارتباط باشید

- نشانی: تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از پارک ملت، کوچه پروین، پلاک ۴۶، طبقه سوم
- تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۰۱۸۵۱۸

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد هلدینگ سرمایه گذاری امتیاز محفوظ است.